PRO Rybářské obchody

Vážení majitelé rybářských obchodů,

Carp Austria, bezkonkurenční vrchol rakouského výstavního kalendáře, brzy otevře své brány a my vás srdečně zveme, abyste se stali součástí této vzrušující akce!

Jako majitelé rybářských obchodů máte exkluzivní možnost požádat o VIP vstupenky.

Proč byste se měli jako prodejci zúčastnit veletrhu Carp Austria?

 • Inspirativní značky pro váš obchod: Na veletrhu Carp Austria budete mít příležitost seznámit se s nejnovějšími produkty těch nejlepších rybářských značek na světě. Tato výstava je pokladnicí inspirace pro rozšíření vašeho sortimentu a překvapení vašich zákazníků novými zajímavými možnostmi.
 • Přímý kontakt s výrobci boilie: Veletrh vám nabízí jedinečnou příležitost navázat kontakt s předními výrobci boilie. Můžete zde nejen získat cenné informace o světě návnad, ale také navázat potenciální partnerství pro vaše podnikání.
 • Exkluzivní příležitosti k navazování kontaktů: Na veletrhu Carp Austria můžete navázat kontakty s dalšími rybářskými podnikateli, vyměnit si zkušenosti a případně navázat spolupráci za účelem společných propagačních akcí nebo nákupních výhod.
 • Sledování nejnovějších trendů v oboru: Na veletrhu Carp Austria si můžete rozšířit své znalosti a sledovat nejnovější trendy ve světě rybaření. To vám pomůže strategicky rozvíjet vaše podnikání.
 • Nabídněte svým zákazníkům to nejlepší: Objevováním nejnovějších inovací a produktů ve společnosti Carp Austria zajistíte, že vaši zákazníci budou mít vždy přístup k nejlepšímu rybářskému vybavení a příslušenství. Spokojení zákazníci jsou nejlepší reklamou pro váš podnik.
 • Rozšiřte svůj sortiment: Najděte na veletrhu nové položky a kategorie, které ve vašem sortimentu chybí, a rozšiřte nabídku výrobků, abyste mohli ještě lépe sloužit svým zákazníkům.

Tyto důvody by vás měly přesvědčit, že veletrh Carp Austria 2023 může vaše obchodní příležitosti posunout do nových výšin. Přihlaste se nyní o VIP vstupenku a zajistěte si vstup na veletrh Carp Austria 2023 ZDARMA.

Těšíme se na vás na veletrhu Carp Austria.

Jak získáte VIP vstupenky?

 • Pošlete e-mail na adresu info@carp-austria.com a jako přílohu připojte doklad o svém podnikání.
 • Předmět zprávy: Jako předmět uveďte „Žádost o VIP kartu Carp Austria 2023“.
 • Zpráva: V samotném e-mailu nám prosím stručně sdělte, že žádáte o VIP vstupenky na Carp Austria 2023. Uveďte své jméno a název svého rybářského obchodu. Pokud chcete na výstavě vystavovat, uveďte to také.
 • Přílohy: Jako přílohu přiložte kopii živnostenského listu nebo doklad o podnikání.
 • Kontaktní údaje: Nezapomeňte uvést své kontaktní údaje (adresu, telefonní číslo a e-mailovou adresu).

Jakmile obdržíme a zkontrolujeme vaši žádost, zašleme vám 2 VIP vstupenky.

Poznámka: Žádosti lze vyřizovat pouze do 22. listopadu 2023!

Loading

Zaregistrujte se do soutěže a s trochou štěstí můžete vyhrát ideální hloubkoměr pro lov kaprů!

Kliknutím na tlačítko REGISTROVAŤ souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.