Anaconda Carp s obrovským stánkem na rybářském veletrhu 2023

Kaprařské vybavení Anaconda Carp, kam až oko dohlédne!

Rybarske prislusenstvi Anaconda na rybarskem veletrhu pro rybareni

Rybářské potřeby Anaconda na rybářském veletrhu a všechny novinky za mega ceny!

Carp Austria, přední rakouský rybářský veletrh pro kapraře, bude letos obohacen o nezapomenutelné vystoupení firmy Anaconda Carp Fishing Tackle. Na stánku Anaconda Carp o impozantní rozloze více než 200 m² bude představena celá kompletní nabídka nejnovějších rybářských potřeb. Tato účast na veletrhu slibuje absolutní vrchol pro všechny kapraře.

Rybářské příslušenství Anaconda

Stánek Anaconda Carp bude skutečným rájem pro milovníky rybaření, protože bude až po okraj zaplněn rybářským příslušenstvím nejvyšší kvality a všemi produkty, které rozbuší srdce každého kapraře. Od prutů a navijáků Anaconda, jako je například naviják Anaconda Power Carp btr-14000 s volnou cívkou, až po návnady, čluny, stany, spacáky, tašky a židle, najdete zde vše, po čem rybářovo srdce touží.

Novinky Anaconda Tackle

Návštěvníci se mohou těšit na všechny novinky od Anaconda Carp. Společnost hrdě představuje své nejnovější inovace a technologie, které jsou speciálně přizpůsobeny potřebám kaprařů. Výrobky Anaconda Carp se vyznačují vysokou kvalitou, spolehlivostí a výkonem a návštěvníci veletrhu budou mít exkluzivní příležitost se s těmito produkty seznámit na vlastní kůži.

Kaprařské náčiní Anaconda

Kromě špičkových výrobků bude návštěvníkům k dispozici celý tým Anaconda Carp, který je přivítá, zodpoví jejich dotazy a poskytne cenné tipy a rady pro úspěšný lov kaprů. Členové týmu Anaconda Carp jsou vysoce kvalifikovaní a vášniví rybáři, kteří se s návštěvníky veletrhu rádi podělí o své znalosti a zkušenosti.

Anaconda Beauty Carp – Propagace na veletrhu

Aby byl zážitek z veletrhu ještě nezapomenutelnější, nabídne zpěvačka Anaconda ve spolupráci se společností Falle Fischertreff bezkonkurenční veletržní promo akce. Návštěvníci budou mít možnost využít exkluzivních slev a nabídek, které jsou k dispozici pouze během veletrhu Carp Austria. Rozhodně se tedy vyplatí navštívit stánek Anaconda Carp Tackle a využít atraktivní nabídky.

„Jsme neuvěřitelně nadšeni, že se můžeme zúčastnit rybářského veletrhu 2023 a představit naši širokou nabídku vysoce kvalitního kaprařského vybavení,“ řekl mluvčí společnosti Anaconda Carp. „Naším cílem je poskytnout návštěvníkům nezapomenutelný zážitek a dát jim možnost vyzkoušet si naše prémiové produkty na vlastní kůži. Těšíme se, že na našem stánku přivítáme všechny kapraře a pomůžeme jim s jakýmikoliv dotazy nebo požadavky.“

Rybářský veletrh Carp Austria Tulln

Carp Austria v Tullnu je bývalý rybářský veletrh Vösendorf, který by si žádný kaprař neměl nechat ujít. Se stánkem Anaconda se rybářský veletrh stává skutečným rájem pro milovníky rybaření. Návštěvníci se mohou těšit na kompletní nabídku kvalitního kaprařského příslušenství, všechny novinky, kompetentní tým a neodolatelné veletržní akce. Bude to událost, kterou si kapraři nenechají ujít.

Více informací o veletrhu Anaconda Carp naleznete zde:

Kbelík Anaconda překvapivě propaguje na veletrhu Carp Austria

Facebooková stránka Anaconda Carp

Facebooková stránka rybářského veletrhu

Loading

Zaregistrujte se do soutěže a s trochou štěstí můžete vyhrát ideální hloubkoměr pro lov kaprů!

Kliknutím na tlačítko REGISTROVAŤ souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.