Doprovodný program

Veletrh Carp Austria Fishing Fair vám jako návštěvníkům nabízí nejen velký výběr rybářských potřeb, rybářského příslušenství, návnad a potravin za příznivé ceny, ale také pestrý doprovodný program, který z této akce dělá nezapomenutelný zážitek. Zde je výňatek z bohatého doprovodného programu, který se představí na Rybářském veletrhu 2023:

Přednášky

In einer Reihe von Fachvorträgen geben erfahrene Fischer und Experten ihr Wissen und ihre Erfahrungen an die Besucher weiter. In diesen Vorträgen werden verschiedene Aspekte des Fischfangs behandelt, von der Auswahl der richtigen Ausrüstung und Technik bis hin zur Wasseranalyse und dem Fischmanagement. Besucher haben die Möglichkeit, den Referenten Fragen zu stellen und von ihrem umfangreichen Wissen zu profitieren. Die Vorträge sind eine tolle Gelegenheit, neue Techniken zu erlernen und Tipps von erfahrenen Anglern zu bekommen.
Das vollständige Vortragsprogramm wird im November auf dem Fishermen’s Fair-Portal und im Newsletter veröffentlicht.

Klikněte zde: Přednášky Carp Austria (německy)

Ausstellung von Angelbekleidung

Pro všechny rybáře, kteří dbají na módu, bude připravena vzrušující módní přehlídka rybářského oblečení. Zde budou představeny nejnovější trendy a kolekce rybářského oblečení. Modelky a modelové představí různé druhy oblečení a ukáží, jak mohou být funkční i stylové. Můžete si prohlédnout kvalitu materiálů, vyzkoušet funkčnost oblečení a inspirovat se nejnovějšími módními trendy. Módní přehlídka je zábavným způsobem, jak objevit rybářské oblečení pro příští sezónu. Na módní přehlídce najdete oblečení pro rybáře od všech TOP rybářských značek.

Módní přehlídka rybářského oblečení se bude konat denně od 13 hodin v gastronomické a zábavní části veletrhu Rybaření 2023.

Jugendwerkstatt für Karpfen-Rigging

Abychom podpořili mladé rybáře a naučili je praktickým dovednostem, je pro ně připraven speciální workshop pro mládež na kaprové montáže a návazce. Na tomto interaktivním workshopu se mladí účastníci naučí základy lovu kaprů, včetně toho, jak vybrat správnou montáž a návazce. Zkušení rybáři budou mladým lidem k dispozici, aby jim pomohli a ukázali různé techniky a materiály. Účastníci mají možnost provádět praktická cvičení a pod vedením se zdokonalovat ve svých dovednostech. Workshop pro mládež nabízí mladým rybářům skvělou příležitost rozvíjet své dovednosti a prohlubovat vášeň pro rybaření v podpůrném prostředí.

Tombola na rybářském veletrhu

Soutěže na Rybářském veletrhu jsou dalším zajímavým bodem programu, který nadchne mnoho návštěvníků veletrhu. Zde jsou dva příklady soutěží nabízených na rybářském veletrhu:
Vyhrajte nákupní balíček v hodnotě 500 EUR
V této soutěži máte možnost vyhrát zajímavý nákupní zájezd. Šťastný výherce obdrží poukaz v hodnotě 500 eur, který může uplatnit u stánků vystavovatelů na rybářském veletrhu. Ať už se jedná o nové rybářské pruty, navijáky, návnady nebo jiné příslušenství – s touto výhrou může výherce výrazně rozšířit své rybářské vybavení a být dobře připraven na nadcházející rybářské zážitky.

Zúčastnit se mohou všichni, kdo si koupí vstupenku online, nebo pokud se zaregistrují zde online či na místě, na nákupy za 500 eur. Účast je samozřejmě zdarma.
Klikněte zde: Zaregistrujte se na nákupní zájezd za 500 eur zdarma

Vyhrajte rybářský vyhledávač Garmin s registrací do newsletteru

Další žádanou cenou na Rybářském veletrhu 2023 je kvalitní echolot Garmin. Echoloty jsou pro rybáře základním nástrojem pro vyhledávání podmořských struktur a hejn ryb. Hloubkoměr Garmin nabízí nejmodernější technologie a přesnost, které rybářům umožňují jasný přehled o vodě. Výherce této soutěže se může těšit na kvalitní a výkonný hloubkoměr, který posune jeho rybářské zážitky na novou úroveň.

Hloubkoměr Garmin bude vylosován ze všech příspěvků v newsletteru v sobotu 2. prosince po módní přehlídce přibližně ve 14 hodin.

Klikněte zde a přihlaste se k odběru newsletteru Rybářského veletrhu, abyste se mohli zúčastnit tomboly.

Soutěže na Rybářském veletrhu nabízejí návštěvníkům zajímavou příležitost vyhrát atraktivní ceny a doplnit si rybářské vybavení. Díky poukazu na nákup v hodnotě 500 eur nebo kvalitnímu echolotu Garmin si mohou výherci ještě více užít svá rybářská dobrodružství a zvýšit své šance na úspěšné úlovky.

Loading

Zaregistrujte se do soutěže a s trochou štěstí můžete vyhrát ideální hloubkoměr pro lov kaprů!

Kliknutím na tlačítko REGISTROVAŤ souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.