Bait Perfection

Bait Perfection je specializovaný výrobce nástrah na kapry, který se zaměřuje na několik málo, ale vynikajících produktů, které se kvalitou, inovací a úspěchem na vodě výrazně odlišují od jiných nabídek. Produkty od Bait Perfection byly vyvinuty s dlouholetými zkušenostmi a průběžnou zpětnou vazbou od týmových rybářů a podporovatelů. Společnost je stále k dispozici svým zákazníkům pro otázky ohledně svých produktů, strategií krmení, vlastního válcování návnad nebo užitečných rad!

andreas hauke bait perfection essential 365 boilie

Velkorysý magnet od Bait Perfection: Boilie Ocean Krill Boilie Ocean Krill od Bait Perfection je naprostým špičkovým produktem v jejich promyšleném sortimentu boilies. Je plněný krilovou moučkou, sledovou moučkou, rakovinovou moučkou, moučkou z hedvábíkovců, moučkou z kalmara a vysokým obsahem extraktu z kalmara. Při vývoji Boilie Ocean Krill se záměrně upustilo od umělých aromatických látek, protože ve zkouškách nepřesvědčily a spíše ovlivnily přirozenou, příjemnou vůni, zápach a chuť. Složení Boilie Ocean Krill bylo pečlivě testováno a neustále optimalizováno týmovými rybáři Bait Perfection po celé čtyři roční období. Výsledek byl ohromující: Podle Andrease Haukea, tvůrce nástrahy, žádný z jejich předchozích výrobků nechytil za srovnatelné testovací období tolik a zejména tak velkých kaprů.

Stravitelnost a rozpustnost

Boilie Ocean Krill je díky vyváženému podílu bílkovin a sacharidů snadno stravitelný pro ryby po celý rok, aniž by zatěžoval ryby nebo vodu. Poměr rozpustnosti a stabilitu byl nastaven tak, aby atraktory účinně difundovaly při běžných teplotách vody.

Rozsáhlý sortiment příslušenství

Bait Perfection nabízí komplexní příslušenství pro Boilie Ocean Krill, aby byli rybáři optimálně vybaveni pro každou situaci. Návnada je také k dispozici jako varianta konzervovaná solí a ve smíšeném balení s třemi velikostmi boilies 16 mm, 20 mm a 24 mm.

Mezi příslušenstvím patří:

Ocean Krill Liquid Ocean Krill těsto na boilies Ocean Krill nástraha Ocean Krill Stone Hookers Přestože Boilie Ocean Krill je vysoké kvality a účinnosti, je nejdražší nástrahou od Bait Perfection. V závislosti na množství (od 2,5 kg do 50 kg) je však nabízen za férovou cenu od 9,56 € do 7,99 € za kilogram.

Boilie Ocean Krill od Bait Perfection – ohromující výkon Když se podíváte na sociální média Bait Perfection, ihned si všimnete mnoha velkých ryb, na kterých se pyšně prezentují nadšení zákazníci a příznivci tohoto uznávaného výrobce nástrah. Na mnoha rybářských fotografiích je jméno, které se vynořuje, a to není jméno rybáře, ale jméno nástrahy, která je zodpovědná za ulovení velké ryby: Ocean Krill. Bait Perfection uvádí, že pozoruhodná lovivost Boilie Ocean Krill se rozšířila po celém světě. Od jeho uvedení na trh se zvýšil počet zpráv o ulovených rybách, a pravidelně jsou s touto nástrahou chytány ryby až do hmotnosti 30 kg.

Impozantní účinnost Boilie Ocean Krill lze pochopit při bližším zkoumání jeho kvalitního složení. Hlavní složkou boilies je krilová moučka, která mu dala jméno. Seznam složek také obsahuje mořskou směs z moučky sleda, moučky z kalmara, rakovinovou moučku a extrakt z kalmara, který přivolává široké moře. Směs je dále doplněna moučkou z hedvábíkovců, různými extrakty a oleji, které nejen zesilují lákadlo, ale umožňují také vyloučení umělých aromatických látek.

Samotný Bait Perfection hodnotí své mistrovské dílo, Boilie Ocean Krill, a zdůrazňuje vyvážené složení bílkovin a sacharidů, které zajišťuje optimální využití po celá čtyři roční období, aniž by zatěžovalo ryby nebo vodní prostředí. Pečlivě nastavená rozpustnost a stabilita boilies umožňují rovnoměrnou difuzi atraktorů při různých teplotách vody. Výsledek samotnou firmu překvapil a potvrzuje oblíbenost této nástrahy, která se již dávno stala bestsellerem z dílny Bait Perfection.

Tajná zbraň – Boilies s kořením: Twin Spice Range od Bait Perfection Dalším ohromujícím produktem od Bait Perfection jsou Boilies s kořením Hydro Spice. Boilies s kořením často podceňujeme, ale právě na silně vypíchaných revírech se často stávají zázračným řešením. Se sortimentem Twin Spice Range představuje společnost produkty, které jsou aromatické, kořeněné a lahodné – lahůdku pro smysly kaprů.

Při otevření sáčku s Boilies s kořením Hydro Spice vás překvapí množství vůní různých koření. Dokonalá směs koření zajišťuje, že Boilie pod vodou plně rozvine svůj potenciál. Na dobře navštěvovaných revírech, kde kapři znají mnoho nástrah, je třeba je přesvědčit pomocí speciálních složek. Právě zde přichází Boilies s kořením Hydro Spice od Bait Perfection.

Hydro Spice Pro Boilie

Twin Spice Range nabízí dvě varianty Boilies s kořením s odlišným složením. Boilies Hydro Spice Pro obsahuje vysoký podíl rybí a drůbeží moučky a je tak boilies s vysokým obsahem bílkovin vhodné pro lov rybích druhů. Jeho bratr, Boilies Hydro Spice, naopak zcela zanechává živočišných bílkovin a je založen na moučkách z obilovin. Oba druhy boilies se vyznačují atraktivním obsahem přísad a použitím pálivého chilli, což z nich dělá méně atraktivní pro drobné ryby, jako jsou plotice nebo cejni. Andy Hauke, majitel Bait Perfection, objevil nový atraktor v potravinářském průmyslu a úspěšně ho začlenil do této řady. Týmoví rybáři hlásí ohromující úspěchy, a to nezávisle na ročním období, ve kterém byly nástrahy použity.

Nové Boilies s kořením Hydro Spice jsou k dispozici v průměrech 12 mm, 16 mm, 20 mm, 24 mm, 28 mm a 35 mm. Pro ty, kteří preferují jiný tvar, Bait Perfection nabízí Dumbells ve velikostech 16×20 mm, 20×24 mm nebo 24×28 mm. Kromě toho je možné zakoupit Boilies s kořením ve formě „freezerbaits“, ale musíte dbát na minimální objednací množství 25 kg.

Boilies s kořením Hydro Spice se ukázaly být opravdovými všestrannými nástrahami a nabízejí novou a vzrušující možnost pro rybáře, kteří hledají něco nového a unikátního v oblasti kaprařských nástrah.

Bait Perfection na Carp Austria:

bait perfection boilies

Carp Austria nabízí ideální příležitost osobně vyzkoušet, porovnat a ochutnat produkty od Bait Perfection. Na rybářské výstavě naleznete všechny druhy, Mega Bundle Deals a speciální akce, které udělají radost každému rybáři. Bait Perfection srdečně zve všechny rybáře, aby přišli a objevili jejich vysoce kvalitní nástrahy a příslušenství.

Na rybářské výstavě Carp Austria máte možnost se přesvědčit o kvalitě a účinnosti Boilies osobně a nechat se poradit od odborníků. Vstřícní zaměstnanci od Bait Perfection vám rádi poskytnou rady týkající se rybaření s jejich nástrahami.

Kromě Boilies Ocean Krill a řady Boilies s kořením Twin Spice můžete také objev

t další produkty z široké nabídky od Bait Perfection. Výběr zahrnuje různé druhy boilies, tekutiny, těsta na boilies, nástrahy Baitpaste a kameny Stone Hookers, abychom zmínili jen některé. S touto komplexní paletou produktů Bait Perfection nabízí nástrahy pro každou situaci na rybářském revíru a pro každý vkus.

Exkluzivní akce na výstavě a speciální nabídky Tato výstava je také skvělou příležitostí pro využití exkluzivních výstavních akcí a speciálních nabídek. Můžete se těšit na atraktivní slevy a speciální nabídky pro návštěvníky výstavy. Bait Perfection také rádo představuje nové produkty a inovace, které budou na výstavě poprvé prezentovány.

Účast na výstavě Carp Austria je naprostou nutností pro všechny vášnivé rybáře a ty, kteří hledají nejlepší nástrahy pro svůj úspěch na vodě. Nezmeškejte příležitost osobně poznat Bait Perfection a jejich vysoce kvalitní produkty a posunout své rybářské dovednosti na novou úroveň.

Přijďte na výstavu Carp Austria a objevte špičkové nástrahy od Bait Perfection!

Informace o dalších boilies a novinkách od Bait Perfection najdete zde:

Předprodejní vstupenka Carp Austria.

Vstupenka s mnoha výhodami!

Ušetřete 2 € na vstupném

Přímý vstup na veletrh

Žádné fronty u pokladny

Kupující vstupenky se automaticky účastní tomboly o nákupní zájezd za 500 eur!

SOBOTA, vstup od 8:00 hod.

Kbelík s překvapením Anakonda

Kbelíky s překvapením Anakonda jsou k dostání pouze v prodejně vstupenek Carp Austria!

Více informací naleznete zde: Akce Anaconda Bucket

Zajistěte si jednu z prestižních vstupenek na Carp Austria 2023 již nyní!

Loading

Zaregistrujte se do soutěže a s trochou štěstí můžete vyhrát ideální hloubkoměr pro lov kaprů!

Kliknutím na tlačítko REGISTROVAŤ souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.