Baitshop – Vysoce kvalitní boilie pro vášnivé kapraře.

Baitshop Baits-Rybářský veletrh

Baitshop – Baits with the Difference

Rybaření je vášeň, kterou sdílí mnoho lidí na celém světě. Zejména lov kaprů se vyvinul ve fascinující obor, který každým dnem přitahuje stále více příznivců. Pokud jde o lov kaprů, je výběr správného boilie zásadní. Právě zde přichází na scénu BAITSHOP, značka zaměřená na výrobu kaprařských návnad prémiové kvality, které dodají lovnou hodnotu každému ambicióznímu kapraři.

Vize společnosti BAITSHOP

Za značkou Baitshop stojí Dr. Michael Stiboller, vystudovaný chemik s vynikajícím doktorátem z chemie na Přírodovědecké fakultě Univerzity v Grazu. Michaelovou skutečnou vášní však nejsou jen molekuly v laboratoři, ale také lov kaprů, kterému se s vášní věnuje již více než 25 let. Díky této jedinečné kombinaci vědeckých znalostí a praktických rybářských zkušeností je BAITSHOP spolehlivým partnerem v otázkách návnad.

Vznik společnosti Baitshop

Zasvěcení vědí, že Michael neponechává nic náhodě, pokud jde o jeho návnady. Od svých kaprařských začátků je výroba boilies a jejich cílení součástí jeho rybářských metod. V průběhu let intenzivně studoval chemorecepci kaprů, jejich stravu, chování a životní prostředí. Tyto poznatky spolu s jeho chemickými znalostmi tvoří nyní základ jeho vysoce kvalitních návnad.

Při výrobě návnad klade zvláštní důraz na rybám přátelské a vyvážené složení čerstvých ingrediencí a také na správný výběr atraktorů. Prvotřídní návnada je pro něj při lovu kaprů nepostradatelná, protože návnada je mostem mezi rybářem a rybou.

Význam boilies při lovu kaprů

Boilies je a bylo Michaelovou první volbou při lovu kaprů, zejména pokud jde o přelstění velkých ryb ve vodní nádrži. U žádné jiné nástrahy nelze tak přesně kontrolovat selektivitu a atraktivitu a přizpůsobit ji příslušné rybářské situaci jako u boilies. Správná návnada v kombinaci s promyšlenou krmnou strategií je často klíčem k úspěchu na různých vodách.

Boilies BAITSHOP se vyznačují řadou vlastností, které z nich činí prvotřídní nástrahy pro kapraře. Podívejme se blíže na některé z vynikajících nástrah v sortimentu BAITSHOP:

Pro Liver – ideální krmivo pro kapry

Základem krmiva Pro Liver je rybí směs Michael’s HNV, která se skládá z LT rybí moučky, vysoce stravitelných rostlinných zdrojů bílkovin, ve vodě rozpustných rybích bílkovin, mléčných koncentrátů a důležitých sacharidů. Tato směs poskytuje vynikající aminokyselinový profil přizpůsobený potřebám kaprů. Tento základ doplňuje kyselý kasein, plazmatické proteiny, lněné semínko, lososový olej a tajná směs koření, kterou Michael úspěšně používá ve svých návnadách již mnoho let. 100% ve vodě rozpustný extrakt z hovězích jater, speciální kvasnicový extrakt a Michaelův vlastní tekutý Fishprotein ve správné koncentraci vytvářejí výjimečný profil atraktoru, který stimuluje chemoreceptory kapra.

Sladký krém – vábení sladkostí

Boilie Sweet Cream bylo vyvinuto jako atraktivní a snadno stravitelná alternativa k boilie s převážně živočišným proteinovým profilem. Je založeno na vysoce stravitelných rostlinných zdrojích bílkovin, mléčných bílkovinách, jako je kyselý kasein, a vaječných bílkovinách, které poskytují kaprům příznivý profil aminokyselin. Žluté vaječné krmivo a semena poskytují strukturu a podporují průchodnost střev. Profil rostlinných atraktorů doplňuje atraktivní kukuřičný stepařský louh, ve vodě rozpustný extrakt z kvasnic, další aminokyseliny, betain a jednoduché cukry. Intenzivní vanilkový extrakt a patentovaná směs koření dodávají sladkému krému zvláštní přitažlivost.

Natural Fish – Přírodní rybí moučka Boilie

Natural Fish Boilie je atraktivní, odolné a snadno stravitelné boilie z rybí moučky. Je vhodné po celý rok, zejména pro dlouhodobé použití, ale své přednosti ukazuje i při krátkých žízeních, kdy může být odolná návnada výhodou. I přes svou tvrdost se boilie dobře vyplavuje a neleží na dně vody jako kámen. Pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje krmit návnadou alespoň tři dny, čím déle, tím lépe. „Natural Fish“ poskytuje rybám vyvážený a zdravý zdroj potravy, který lze používat po celý rok při jakékoli teplotě vody. Je vyrobena z přírodních surovin a atraktorů a vyznačuje se vysokým obsahem bílkovin a biologickou hodnotou.

Smart Fish – inteligentní boilie

Koncept Smart Fish vznikl během Michaelových studentských let, kdy často jezdil na místní jezera. Potřeboval boilie, které by bylo účinné při velkém rybářském tlaku bez předkrmování a zároveň odolalo útokům bílých ryb. Tak vzniklo boilie Smart Fish, jehož základem je Michaelova směs HNV fish a které je obohaceno o směs aminokyselin, pivovarských kvasnic, pískavice řecké seno a česnekového oleje. Několik dalších tajných složek přispívá k vyvážené míře pikantnosti Smart Fish Boilie, které je dosaženo vysokým obsahem kapsaicinu. Kapři mají v oblibě pálivost, která odradí i bílé ryby.

Chytrý krém – Chytrý krém

Koncept Smart Cream je protějškem Smart Fish Boilie z řady Smart Range. Toto boilie bylo vyvinuto tak, aby bylo účinné i bez předkrmování a nabízelo dobrou stabilitu ve vodě. Důraz byl kladen na rychlou reakci, což znamená, že jej lze používat po celý rok jako vysoce stravitelný zdroj potravy pro kapry. Směs aminokyselin, ve vodě rozpustného kvasnicového extraktu a karboxylových kyselin doplněná o vanilkový/krémový extrakt a extrakt z koření činí Smart Cream pro kapry nezaměnitelně atraktivní. Tato návnada se dokonale hodí pro úspěch i v obtížných podmínkách u vody.

Boilie dough – pokušení ve formě těsta

Boilie těsta jsou mimořádně praktickou variantou nástrah nabízených společností BAITSHOP. Tato těsta „připravená k použití“ jsou vyrobena z osvědčených boilie mixů, včetně Natural Fish, Pro Liver a Sweet Cream. Jsou připraveny k okamžitému použití a šetří čas u vody. Stačí těsto uhníst, vytvarovat a natáhnout na háček – a lov může začít.

Kapaliny – kapalné atraktanty

Při lovu kaprů hrají zásadní roli kapaliny, které dodávají návnadě další atraktivitu. BAITSHOP nabízí širokou škálu tekutých atraktantů:

  • Liquid Smart Cream: Vysoce koncentrovaný tekutý atraktant na bázi aminokyselin připomínající pudink. Všestranně použitelný pro vnější ošetření, namáčení návnad, míchání mletých návnad a těsta.
  • Liquid Smart Fish: Vysoce koncentrovaný přírodní tekutý atraktant na bázi hydrolyzovaných živočišných a rostlinných extraktů. S vůní připomínající silný hovězí vývar posiluje přirozené vyhledávání a krmení kaprů.
  • Tekutá směs CSL: Tento kukuřičný strdlicový lák (CSL) obsahuje řadu atraktivních složek, které stimulují chemoreceptory kapra.
  • Tekutý rybí protein: Vysoce koncentrovaný přírodní tekutý atraktant na bázi ryb vyrobený z mořských hydrolyzovaných rozpustných rybích proteinů. Ideální doplněk pro ještě větší atraktivitu návnad.
  • Tekutý extrakt z jater: Vysoce koncentrovaný přírodní tekutý atraktant na bázi jater, který má díky svému aminokyselinovému profilu obzvláště vysokou přitažlivost pro kapry.

BAITSHOP na rybářském veletrhu Carp Austria

Carp Austria je největší rakouský rybářský veletrh a kaprařské centrum pro vše, co se týká lovu kaprů, a nabízí ideální platformu pro objevování nástrah BAITSHOP. Náš tým je vám na místě k dispozici pro odborné poradenství. Na veletrhu na vás čekají bezkonkurenční speciální nabídky, které vám umožní posunout vaše rybářské úspěchy na novou úroveň.

Navštivte nás na rybářském veletrhu Carp Austria a ponořte se do světa vysoce kvalitních nástrah BAITSHOP. Jsme přesvědčeni, že naše výrobky obohatí vaše rybářská dobrodružství. Nenechte si ujít příležitost vyzkoušet si rozdíly našich nástrah na vlastní kůži a posunout svůj lov kaprů na vyšší úroveň.

Závěr

BAITSHOP znamená nástrahy s rozdílem. Kombinace vědeckých znalostí a praktických zkušeností činí naše nástrahy jedinečnými. Ať už jste zkušený kaprař, nebo se do světa lovu kaprů teprve noříte, naše nástrahy vám nabízejí možnost úspěšného lovu a nezapomenutelných zážitků u vody. Zveme vás, abyste objevili BAITSHOP a posunuli svou vášeň pro lov kaprů na novou úroveň.

Více informací o kaprařských nástrahách BAITSHOP s odlišností najdete zde:

Předprodejní vstupenka Carp Austria.

Vstupenka s mnoha výhodami!

Ušetřete 2 € na vstupném

Přímý vstup na veletrh

Žádné fronty u pokladny

Kupující vstupenky se automaticky účastní tomboly o nákupní zájezd za 500 eur!

SOBOTA, vstup od 8:00 hod.

Kbelík s překvapením Anakonda

Kbelíky s překvapením Anakonda jsou k dostání pouze v prodejně vstupenek Carp Austria!

Více informací naleznete zde: Akce Anaconda Bucket

Zajistěte si jednu z prestižních vstupenek na Carp Austria 2023 již nyní!

TAGS: carpcenter, carp center, for fishing, Carp Show

Loading

Zaregistrujte se do soutěže a s trochou štěstí můžete vyhrát ideální hloubkoměr pro lov kaprů!

Kliknutím na tlačítko REGISTROVAŤ souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.