Dragon Baits

Dragon Baits je comeback roku na Carp Austria

dragonbaits boilies 1

Dragon Baits je uznávaným odborníkem na boilie s více než desetiletým úspěchem. Jejich cílem je vyvinout vynikající návnady a přísady pro kapry, které umožní nezapomenutelné úlovky kaprů.

Po kreativní pauze se vrací Dragon Baits. Tisíce příznivců a zákazníků se už nemohou dočkat MEGA comebacku oblíbeného výrobce boilie, který v minulosti opakovaně zaujal novým, inovativním příslušenstvím pro lov kaprů.

Dragon Baits je respektovanou značkou na kaprařské scéně, specializující se na výrobu vysoce kvalitních rybářských návnad a doplňků. Značka Dragon Baits je charakteristická svou inovací, pečlivě vyvinutými návnadami a oddaností potřebám kaprařů.

Boilies Dragonbaits se vyrábí za použití vysoce kvalitních surovin a nejmodernější technologie pro dosažení maximální přitažlivosti. Sortiment zahrnuje různé vůně a příchutě, aby vyhovoval individuálním preferencím rybářů a specifickým požadavkům cílových ryb.

Co vás čeká na Dragonbaits at Carp Austria?

Osvědčené směsi a receptury byly zdokonaleny a čekají na vás zcela nové návnady. Fanoušci Dragon Baits budou mít radost z návratu oblíbených návnad na kapry jako Dragonblood, Black Pearl, Whisky & Cream a mnoho dalších.

Dragon Baits nenabízí jen boilies, ale také pop-upy, příchutě, atraktanty, atraktory, liquidy, boilie pasty a mnoho dalšího. Těšte se na široký výběr rybářských návnad.

Akce Dragonbaits Promotions Bait Bundle Deal – Propagace nafukovacích člunů

Kromě toho Dragon Baits nabízí působivou veletržní kampaň při příležitosti svého návratu. Stojí za to navštívit jejich stánek na rybářském veletrhu Carp Austria a využít jejich bezkonkurenční nabídky. Najdete zde vysoce kvalitní rybářské návnady a příslušenství, které posouvá lov kaprů na novou úroveň. Návštěva jejich stánku vás jistě potěší!

Zde je malý náhled na to, jaké akce HAMMER, jako je oblíbený nafukovací člun Dragon Baits nebo balíček Dragon Baits Bait Bundle, na vás čekají!

Dragonbaits aktion bait bundle dragon boat aktion 800

Další informace o Dragonbaits brzy najdete na obvyklém místě:

Internetový obchod s boilie Dragonbaits

Facebooková stránka: @www.dragonbaits.de

Instagram: @dragonbaits

Předprodejní vstupenka Carp Austria.

Vstupenka s mnoha výhodami!

Ušetřete 2 € na vstupném

Přímý vstup na veletrh

Žádné fronty u pokladny

Kupující vstupenky se automaticky účastní tomboly o nákupní zájezd za 500 eur!

SOBOTA, vstup od 8:00 hod.

Kbelík s překvapením Anakonda

Kbelíky s překvapením Anakonda jsou k dostání pouze v prodejně vstupenek Carp Austria!

Více informací naleznete zde: Akce Anaconda Bucket

Zajistěte si jednu z prestižních vstupenek na Carp Austria 2023 již nyní!

Loading

Zaregistrujte se do soutěže a s trochou štěstí můžete vyhrát ideální hloubkoměr pro lov kaprů!

Kliknutím na tlačítko REGISTROVAŤ souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.