Fox: kaprárske vybavenie, prúty, navijaky, stany

fox carp fishing tackle

Kaprárske náčinie FOX pre náročných kaprárov

Fox Tackle najdete na veletrhu Carp Austria na působivé ploše přes 150 m². Budete si moci koupit nejnovější náčiní FOX a neuvěřitelně dostupné ceny. Fox se etabloval jako přední značka rybářského náčiní již více než pět desetiletí a je první volbou pro náročné kapraře po celém světě.

Rybářské stany FOX, rybářská lehátka, rybářská křesla

Rybarske stany FOX rybarska lehatka rybarska kresla

Sortiment společnosti Fox sahá od rybářských stanů, rybářských lehátek a rybářských křesel až po sofistikované hlásiče záběru, rybářské pruty a rybářské navijáky. Tyto produkty jsou nejen funkční, ale také kombinují formu a estetiku, aby byl zážitek z rybolovu skutečným potěšením. Fox zdokonalil umění kombinovat technologii a design, aby proměnil okamžik kousnutí na zážitek.

fox mini micron

Pro kapraře, kteří prožívají svou vášeň na vodě, Fox nabízí působivý výběr lodí, elektromotorů a příslušenství. Ty jsou navrženy tak, aby zajistily stabilitu a přesnost pro umístění rybářských návnad na těžko dostupná místa. Tiché elektromotory umožňují nehlučný pohyb bez vyplašení plachých ryb.

Rybářské oblečení Fox nenabízí jen ochranu před živly, ale také pohodlí. Obsahuje nepromokavé bundy, zateplovací vrstvy a prodyšné kalhoty pro ochranu kaprařů za všech povětrnostních podmínek. Fox’s Cookware umožňuje rybářům připravit si jídlo na cestách, aby si doplnili své energetické zásoby. Produkty Fox’s Carp Care zajišťují, že s ulovenými rybami je zacházeno s ohledem na zajištění jejich zdraví a pohody.

FOX Edges

fox edge

Pro jemnější lov kaprů nabízí Fox řadu návazců Edges, včetně materiálů hrotů a návazců, stejně jako olověné návazce a hotové návazce. Tyto produkty jsou dokonale přizpůsobeny potřebám kaprařů a pomáhají maximalizovat úspěch na vodě.

Organizace a efektivita jsou při rybaření zásadní, a to je místo, kde přicházejí do hry Fox Rod Pods. Nabízejí pro pruty stabilní místo pro přesné umístění nástrahy. Napájecí zdroje jsou záchranným lanem zařízení a udržují elektronická zařízení v chodu. Produkty Fox PVA umožňují umístit návnady do požadované hloubky, aby se maximalizovaly šance na úlovek.

Fox rybářské navijáky a rybářské pruty

fox 12000

Pruty a navijáky Fox jsou mistrovskými díly inženýrství, které nabízejí přesnost a výkon. Rybářské stany poskytují bezpečné útočiště na pobřeží, které nabízí ochranu před přírodními živly. Spací pytle zajistí, že rybáři zůstanou v teple i za chladných nocí. Boxy na náčiní Fox jsou pokladnicí nářadí a doplňků, které zdokonalují rybaření.

Vyskúšajte Fox Carp Fishing Tackle v Carp Austria

Celkově Fox Carp Fishing Tackle nabízí širokou škálu produktů zaměřených na nejvyšší kvalitu, inovace a funkčnost. Na veletrhu Carp Austria máte možnost zažít tyto produkty zblízka a těžit z bezkonkurenčních veletržních cen.

Rybářský veletrh Carp Austria je pro vášnivé rybáře nepřehlédnutelnou událostí a veletržní stánek Fox, který již desetiletí prezentuje FALLE FISCHERTREFF, je tím pravým místem. Návštěvníky zde čekají vzrušující produkty, odborné rady a možnost zažít svět kaprařů v jeho plné kráse.

Navštivte výstavní stánek Fox na kaprařském veletrhu Carp Austria a ponořte se do světa kaprařů. Zde najdete vše, co potřebujete pro úspěšný rybářský zážitek a zažijete vášeň a obětavost Fox Carp Fishing Tackle z první ruky. Nenechte si ujít bezkonkurenčně levné veletržní ceny a možnost nákupu kvalitního rybářského náčiní za atraktivní ceny.

Uvidíme se na CARP SHOW Carp Austria v sobotu 2. prosince a v neděli 3. prosince 2023 na veletrhu Tulln nedaleko Vídně.

Předprodejní vstupenka Carp Austria.

Vstupenka s mnoha výhodami!

Ušetřete 2 € na vstupném

Přímý vstup na veletrh

Žádné fronty u pokladny

Kupující vstupenky se automaticky účastní tomboly o nákupní zájezd za 500 eur!

SOBOTA, vstup od 8:00 hod.

Kbelík s překvapením Anakonda

Kbelíky s překvapením Anakonda jsou k dostání pouze v prodejně vstupenek Carp Austria!

Více informací naleznete zde: Akce Anaconda Bucket

Zajistěte si jednu z prestižních vstupenek na Carp Austria 2023 již nyní!

Loading

Zaregistrujte se do soutěže a s trochou štěstí můžete vyhrát ideální hloubkoměr pro lov kaprů!

Kliknutím na tlačítko REGISTROVAŤ souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.