MM Baitservice

MM Baitservice: Kde se setkává vášeň pro rybaření a vysoce kvalitní návnada na kapry!

Ve světě lovu kaprů je jedno jméno, které byste měli znát: Mario Mild, muž za MM Baitservice. Jeho příběh je utvářen hlubokou láskou k rybaření, která začala v útlém věku 8 let. Ale jeho skutečná vášeň jako kapraře se rozvinula v roce 1993. Přitahovaly ho velká, zaplevelená štěrkovna se zvládnutelnou rybí obsádkou.

Mario Mild měl však i další vášeň – experimentování s návnadou na kapry. Uvědomil si, že ačkoliv neexistuje nic takového jako „zázračná návnada“, velcí kapři preferují určité látky. Tyto látky jsou bohaté na dusík a nacházejí se v rostlinných i živočišných tkáních a mají alkalické i kyselé vlastnosti. Více než 20 let se Mario Mild téměř 24 hodin denně věnoval hledání těchto látek a jejich integraci do svých návnad.

Boilies od MM Baitservice:

Boilies: Butyric acid Crustacean

Směs nejlepších atraktorů, jako je kyselina máselná, GLM, extrakt ze sladkovodních mušlí a korýšů, dělá z tohoto boilie opravdový úspěch. Dokonce i plachí velcí kapři byli s touto nástrahou přechytračeni.

Boilies: Obsession

Mario Mild věří, že ačkoli nemůžete znovu vynalézt kolo, měli byste jej neustále vylepšovat. Experimentoval s enzymy, aminokyselinami a fermentací, aby neustále optimalizoval své návnady. Boilie Obsession se vyznačuje těžko definovatelnou sladkokyselou chutí, která kapra opravdu svádí.

Boilies: Fruit acid Mussel

Dobré trávení je rozhodující pro úspěch návnady. Toto boilie boduje nejen snadnou stravitelností, ale také vysokým podílem mraženého masa mušlí a ovocných kyselin, které se skvěle doplňují.

Boilies: Horrible Cheese

Toto zapáchající, ale příjemné boilie zaznamenalo ve své první sezóně úžasné úlovky ryb nad 30 kg a více než 25 ryb nad 20 kg. Vysoce kvalitní přísady jako sýrová kyselina, peptidový komplex a rybí proteinový extrakt dělají z této návnady skutečný rybí magnet.

Boilie: NG stim

Toto vyvážené boilie obsahuje všechny základní ingredience, které tvoří úspěšnou návnadu na kapry. Nové generace stimulátorů zajišťují rychlé vnímání a účinek stimulující jídlo. V kombinaci s osvědčenými atraktory, jako je extrakt GLM a extrakt z hovězích jater, způsobila tato návnada rozruch na soutěžní scéně.

Boilie: Umami five

Toto kořeněné boilie je založeno na vyváženém mixu ryb a masa. Použití LT mouky zajišťuje maximum přísad. S různým kořením a látkami stimulujícími chuť k jídlu z Asie vzniká jedinečný kořenitý tón, který preferují velké ryby.

Další produkty od MM Baitservice

  • Návnady: Perfektně vyvážená prezentace návnady
  • Baitsmoke: Příchutě jako slávka ovocná, rak rozpustný, hrozný sýr, Umami-five, Sweety’s, NG-Stim, korýš s kyselinou máselnou, Obsession
  • Bait Booster Bait Paste: Atraktivní návnadová pasta, která uvolňuje do vody atraktory a látky stimulující krmení.
  • Příchuť: Obrovský výběr příchutí včetně sardelového koncentrátu, karamelového karamelu, kouřového, Spaanse Anijs a mnoha dalších.
  • Aditiva: Různé mouky pro výrobu boilies
  • Služba válení boilies: MM Baitservice vyrábí vaše individuální boilies podle přání

MM Baitservice – Kde to ostatní vzdávají, my začínáme!

Mario Mild a MM Baitservice spoléhají na kvalitu a neustálý vývoj, aby mohli rybářům nabídnout prvotřídní boilies a aditiva. Mariovy desítky let zkušeností v lovu kaprů a jeho neúnavné úsilí o optimalizaci boilies vyústily v působivou řadu produktů, která potěší začátečníky i zkušené rybáře.

Bez ohledu na to, zda hledáte boilies s jedinečnými příchutěmi a texturami, vysoce kvalitní návnady na háčky, účinné posilovače návnady nebo inovativní příslušenství pro vaši prezentaci návnady – MM Baitservice má vše, co potřebujete ke zvýšení vašeho rybářského úspěchu.

A pokud si chcete vytvořit své vlastní boilies, MM Baitservice je na vaší straně se svou službou natáčení boilies a hlubokými odbornými znalostmi.

Ve světě lovu kaprů není prostor pro kompromisy a Mario Mild to moc dobře ví. Proto se můžete spolehnout na MM Baitservice pro vysoce kvalitní návnady a přísady, které maximalizují vaše šance na úlovek. Pokud hledáte návnady na kapry, jako jsou boilies, nástrahy, příchutě, pop up, liquidy a přísady nejvyšší kvality, MM Baitservice je tou správnou volbou.

MM Baitservice ve společnosti Carp Austria

Stánek MM Baitservice na rybářském veletrhu Carp Austria nemůžete minout!

Navštivte náš výstavní stánek a objevte:

👉 Naše nejnovější produkty: Představujeme vám ty nejchytlavější návnady, příchutě, dipy a přísady, které svět lovu kaprů nabízí. Zde najdete novinky, které zvýší vaše šance na úlovek.

👉Nepřekonatelné veletržní balíčky: Sestavili jsme exkluzivní veletržní akce a nabídky, které najdete pouze u Carp Austria. Získejte bezkonkurenční ceny a sestavte si svůj sortiment boilies pro váš úspěch.

👉 Ochutnejte náš sortiment: U nás můžete nejen nakupovat, ale i vyzkoušet! Zveme vás, abyste „ochutnali“ cestu naším sortimentem a zažili neodolatelnou vůni naší návnady.

Tým MM Baitservice se těší na Vaši návštěvu na našem veletržním stánku. Zde najdete nejen vysoce kvalitní produkty, ale také vášeň a odbornost oddaného týmu kaprařů.

Uvidíme se na veletrhu Carp Austria – Messe Tulln! 🎉🐟

Více informací o MM Baitservice naleznete zde:

Internetový obchod MM Baiservice
INSTAGRAM: @mmbaitservice
FACEBOOK: @MMBaitservice

Předprodejní vstupenka Carp Austria.

Vstupenka s mnoha výhodami!

Ušetřete 2 € na vstupném

Přímý vstup na veletrh

Žádné fronty u pokladny

Kupující vstupenky se automaticky účastní tomboly o nákupní zájezd za 500 eur!

SOBOTA, vstup od 8:00 hod.

Kbelík s překvapením Anakonda

Kbelíky s překvapením Anakonda jsou k dostání pouze v prodejně vstupenek Carp Austria!

Více informací naleznete zde: Akce Anaconda Bucket

Zajistěte si jednu z prestižních vstupenek na Carp Austria 2023 již nyní!

Loading

Zaregistrujte se do soutěže a s trochou štěstí můžete vyhrát ideální hloubkoměr pro lov kaprů!

Kliknutím na tlačítko REGISTROVAŤ souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.