Nash

nash-tackle-for-fishing

Nash Tackle and Baits na Carp Show Carp Austria – Superlativní zážitek!

Naprosto senzační: NASH TACKLE překvapí SHOW STÁNKEM, který je svou velikostí v Evropě jedinečný!

Pokud jste si mysleli, že výstavní stánky Nash Tackle jsou samy o sobě vrcholem, pak počkejte, až uvidíte letošní SHOW STÁNEK v Carp Austria – prostě vám to vyletí z hlavy!

Na výstavní ploše MEGA o rozloze téměř 400 metrů čtverečních představí Nash Tackle ty nejnovější inovace v oblasti náčiní, oblečení a návnad.

Tento veletržní vzhled nastavuje nové standardy a je absolutním vrcholem. Tohle byste si rozhodně neměli nechat ujít!

Přidejte se k nám a nechte Nash Tackle, aby vás vzal do nové dimenze rybaření.🎣✨

Nash – Inovace a vášeň utvářejí moderní rybolov

Svět rybaření je symbiózou technologie, trpělivosti a blízkosti přírody. V tomto fascinujícím oboru se Nash Tackle etabloval jako nezastavitelná síla, která nově definuje moderní rybolov s inovací, kvalitou a neochvějnou vášní. Nash Tackle ztělesňuje podstatu značky, která si získala srdce rybářů po celém světě, od jejich rozsáhlé řady náčiní až po lákavé návnady a funkční oblečení.

Nash Tackle: Inovace pro náročné rybáře

Nash Tackle není jen o rybářském náčiní, ale o mistrovských mistrovských dílech, která mění způsob, jakým rybáři sledují svou vášeň. Široká nabídka náčiní sahá od precizně vyrobených prutů až po spolehlivé navijáky a prvotřídní příslušenství. Tyto produkty byly vyvinuty s jasným zaměřením na výkon a kvalitu, aby vyhovovaly potřebám rybářů všech odborných znalostí. Ať už jde o házení na dlouhé vzdálenosti, vysazování velkých ryb nebo zvládání náročných vodních podmínek – Nash Tackle má ten správný nástroj.

Nash Baits: Lákavá mistrovská díla, kterým ryby neodolají

Ve světě rybolovu je návnada často klíčem k úspěchu. Nash Baits přijal tuto moudrost a nabízí lákavou řadu návnad, které se zaměřují na rybí instinkty. Od klasických boilies přes nápadná pop-up až po umělecké mušky – zde každý rybář najde perfektní návnadu pro svou cílovou vodu a vyhledávané druhy ryb. Tým společnosti Nash Tackle kombinuje výzkum, vývoj a praxi, aby vytvořil návnady, které jsou nejen vizuálně přitažlivé, ale také se zaměřují na smysly ryb.

Oblečení Nash: pohodlí a funkčnost pro každého rybáře

Rybaření není jen činnost, ale způsob života. Nash Tackle si to uvědomuje a vyvinul působivou kolekci rybářského oblečení, které ve všech směrech odpovídá potřebám moderních rybářů. Od nepromokavých bund, které chrání před živly, přes prodyšné kalhoty, které zajišťují dlouhotrvající pohodlí, až po specializované boty, které poskytují podporu na nerovném terénu, oblečení Nash Tackle je závazkem k optimální kombinaci funkčnosti a stylu.

Nash Tackle – Výběr vášnivých rybářů

Nash Tackle se etabloval jako synonymum pro prvotřídní rybářské produkty založené na inovacích, kvalitě a vášni. Značka nastavuje standardy v oboru a inspiruje rybáře po celém světě, aby prožili svou vášeň s prvotřídním vybavením. Ať už jste začátečník nebo ostřílený profík, Nash Tackle nabízí nástroje, které nejen usnadní rybaření, ale udělají z něj nezapomenutelná dobrodružství. Pro každého, kdo chce zažít moderní rybolov v celé jeho kráse, je Nash Tackle tou nejlepší volbou – značkou, která rozbuší srdce každého rybáře.

Další neuvěřitelné NOVINKY o výstavě MEGA Nash budou brzy následovat!

V příštích několika týdnech budeme podrobně informovat o novinkách Nash a propagačních akcích veletrhu. Těšte se na zajímavé informace a skvělé nabídky!

Více informací o produktech Nash naleznete zde:

Nash web

Facebook: @NashTackleUK

Facebook: @Nashbaitsofficial

Instagram: @officialnashtackle

Předprodejní vstupenka Carp Austria.

Vstupenka s mnoha výhodami!

Ušetřete 2 € na vstupném

Přímý vstup na veletrh

Žádné fronty u pokladny

Kupující vstupenky se automaticky účastní tomboly o nákupní zájezd za 500 eur!

SOBOTA, vstup od 8:00 hod.

Kbelík s překvapením Anakonda

Kbelíky s překvapením Anakonda jsou k dostání pouze v prodejně vstupenek Carp Austria!

Více informací naleznete zde: Akce Anaconda Bucket

Zajistěte si jednu z prestižních vstupenek na Carp Austria 2023 již nyní!

Loading

Zaregistrujte se do soutěže a s trochou štěstí můžete vyhrát ideální hloubkoměr pro lov kaprů!

Kliknutím na tlačítko REGISTROVAŤ souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.