Nytro Fishing

NYTRO FISHING v Carp Austria – Senzace je perfektní!

PREMIÉRA na CARP AUSTRIA: Nytro Fishing, nová nastupující rybářská značka pro feeder, rybník a matchový rybolov, se poprvé představí s výstavním stánkem MEGA na rybářském veletrhu.

ZAŽIJTE RYBOLOV NYTRO na více než 200 m² – VŠECHNY NOVINKY A INOVACE za FÉROVÉ CENY

Nytro Fishing – Výkon na prvním místě

Společnost Nytro Fishing, která se zrodila z vášně rybářů, si stanovila maximální spokojenost zákazníků. Bez ohledu na to, zda jde o cenu, design nebo výkon – produkty Nytro představují nejlepší poměr ceny a výkonu na trhu.

Výkon na prvním místě – zaměřte se na kvalitu a efektivitu

Efektivita rybolovu: Produkty Nytro Fishing jsou navrženy tak, aby maximalizovaly šance na úspěch při rybolovu. Pruty, navijáky, vlasce a nástrahy jsou navrženy tak, abyste při chytání ryb dosahovali optimálních výsledků.
Trvanlivost a spolehlivost: Produkty Nytro Fishing jsou odolné a spolehlivé, aby vydržely požadavky a výzvy rybolovu. Samozřejmostí jsou kvalitní materiály a prvotřídní konstrukce.
Pohodlí a snadné použití: Rybářské vybavení Nytro Fishing se vyznačuje pohodlnými rukojeťmi, hladce se otáčejícími navijáky a uživatelsky příjemnými funkcemi, které zpříjemňují rybářský zážitek.
Inovace: Nytro Fishing neustále hledá nové technologie a vývoj ke zlepšení produktů. To zahrnuje inovace v materiálech, technikách a designech pro zvýšení výkonu.
Řešení na míru: Koncept „Performance First“ také znamená, že rybářské produkty Nytro Fishing lze přizpůsobit individuálním potřebám a preferencím rybářů s různými velikostmi, hmotnostmi a možnostmi na míru.
V Nytro Fishing představuje Performance First vývoj a výrobu rybářského vybavení a produktů, které pomáhají rybářům maximalizovat jejich úlovky, zlepšit jejich rybářské zážitky a užít si úspěšnější a uspokojivější rybářské výlety.

Inovace ve výhledu

Budoucnost Nytro Fishing slibuje vzrušující inovace. Specializovaný tým rybářů pracuje na různých doplňcích, které kombinují inovace a kvalitu.

NYTRO bylo několikrát oceněno cenou EFTTEX BEST NEW PRODUCT AWARD 2023

Nytro Fishing hrdě představuje oceněné produkty na Carp Austria 2023! Rybářské navijáky Nytro ARYZON REEL a STARKX METHOD SERIES byly oceněny prestižní cenou EFTTEX BEST NEW PRODUCT AWARD a nyní jsou k vidění na Carp Austria.

Tato ocenění potvrzují mimořádnou kvalitu a inovace, které Nytro Fishing přináší do svých produktů. Rybářský naviják ARYZON REELS vyniká svým výkonem a spolehlivostí a nabízí rybářům dokonalý nástroj pro jejich dobrodružství u vody. Řada STARKX METHOD SERIES otevírá nové obzory v lovu na feeder a přináší inovativní řešení této úspěšné rybolovné metody.

Navštivte stánek veletrhu Nytro Fishing v Carp Austria!

Rybářský veletrh Carp Austria 2023 slibuje nezapomenutelný zážitek pro všechny rybářské nadšence a k vrcholům veletrhu bude bezesporu patřit veletržní stánek Nytro Fishing. Srdečně Vás zveme k návštěvě našeho stánku a zažijte budoucnost rybolovu na vlastní oči. Přijměte naši vášeň pro rybaření a zjistěte, jak Nytro Fishing přináší revoluci do feederového rybářského vybavení.

Náš tým oddaných rybářů je připraven vám představit naše oceňované produkty a ukázat vám, jak „Výkon na prvním místě“ skutečně ožívá v rybolovu.

Těšíme se, že se s vámi v Carp Austria setkáme a společně prozkoumáme vzrušující svět rybaření.

Navštivte nás na veletržním stánku a vyzkoušejte, jak nově definujeme hranice toho, co je v rybářství možné.

Další informace o nových produktech najdete na Nytrofishing

Web Nytrofishing

Facebook @nytrofishing

Instagram @nytro_fishing

Youtube kanál

Předprodejní vstupenka Carp Austria.

Vstupenka s mnoha výhodami!

Ušetřete 2 € na vstupném

Přímý vstup na veletrh

Žádné fronty u pokladny

Kupující vstupenky se automaticky účastní tomboly o nákupní zájezd za 500 eur!

SOBOTA, vstup od 8:00 hod.

Kbelík s překvapením Anakonda

Kbelíky s překvapením Anakonda jsou k dostání pouze v prodejně vstupenek Carp Austria!

Více informací naleznete zde: Akce Anaconda Bucket

Zajistěte si jednu z prestižních vstupenek na Carp Austria 2023 již nyní!

Loading

Zaregistrujte se do soutěže a s trochou štěstí můžete vyhrát ideální hloubkoměr pro lov kaprů!

Kliknutím na tlačítko REGISTROVAŤ souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.