Sonik Sports

sonik tackle

Sonik Sports: Senzace na 400m² prezentaci nových produktů a prodejní ploše MEGA promotion!

Je čas připravit se na něco velkého, protože Sonik Sports se objeví na pódiu a představí celý program a vrcholy na působivé ploše 400 metrů čtverečních. Ve světě rybolovu je Sonik známý nejen pro inovace, ale také pro nejlepší poměr ceny a kvality a výstavní ceny vás nechají bez řečí!

Speciální nabídky rybářského vybavení Sonic Sports – speciální akce na rybářském veletrhu Carp Austria

Na výstavním stánku MEGA Sonik najdete ty nejlepší akční nabídky. Jako předzvěst. Zde si můžete prohlédnout malý výběr rybářského příslušenství, které najdete ve speciální akci.
Ceny budou zveřejněny online zde od poloviny listopadu: Akční nabídka

Sonik Sports je na každém větším rybářském veletrhu v Evropě – ale stánek Sonik na letošním Carp Austria bude největší!

Sonik Carp Fishing Range

Ve společnosti Sonik Sports je spokojenost zákazníka naší nejvyšší prioritou a každý jednotlivý produkt je vyroben rybáři pro rybáře. Sortiment společnosti Sonik se neustále rozšiřuje a nabízí široký výběr vysoce kvalitních rybářských prutů, navijáků, vlasců, tašek, rybářských stanů, BIVVIES, signalizátorů záběru, podběráků na kapry, produktů CARP CARE, podů na pruty, vlasců, židlí, spacích systémů a rybářské oblečení.

Novinky o produktu Sonik

subsonik sinkink braid

Řada Sonik Carp Fishing Range nabízí širokou škálu vysoce kvalitních produktů pro kapraře.

Zde je stručný popis každé skupiny produktů:

Kaprové pruty

Pruty Sonik Carp Fishing jsou speciálně navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám kaprařů. Nabízejí prvotřídní výkon, přesnost a citlivost, aby vám zajistily optimální kontrolu nad vaším úlovkem.

sonik unleash pro

Kaprové navijáky

Kaprové navijáky Sonik jsou robustní a spolehlivé, aby zvládly i ty nejsilnější kapry. Jsou vybaveny nejmodernější technologií pro zajištění hladkého náhozu a silného záběru vlasce.

SUBSONIC šňůry

Šňůry Sonik Subsonic jsou určeny pro kapraře a nabízejí vysokou odolnost proti oděru, vynikající pevnost v uzlu a nevtíravou maskovací barvu pro maximalizaci šancí na úlovek.

Sonik tašky

Tašky Sonik jsou ideální pro organizaci a přepravu vašeho rybářského vybavení. Jsou robustní, promyšlené a nabízejí dostatek prostoru pro pruty, navijáky a příslušenství.

Signalizace záběru

Sonik nabízí širokou škálu hlásičů záběru a příslušenství, aby vám neuniklo žádné kousnutí. Zde je kladen důraz na přesnost a spolehlivost.

Rybářské tašky SK-TEK

Tašky SK-TEK od Sonik jsou funkční a odolné. Pomáhá vám udržet vaše rybářské vybavení organizované a chráněné bez ohledu na to, kam vás vaše rybářská dobrodružství zavedou.

Kaprový podběrák

Podběráky Sonik jsou lehké a přitom stabilní. Jsou perfektní pro bezpečné vysazování kaprů a jiných velkých druhů ryb.

Produkty CARP CARE

Produkty CARP CARE od Sonik vám pomohou zacházet s ulovenými kapry bezpečně a šetrně, abyste zajistili jejich zdraví, než je znovu vypustíte.

Rod Pods – Bankware

Tyto produkty nabízejí možnost nastavit své rybářské pruty stabilně a pohodlně. Jsou ideální pro přehledné uložení vašeho vybavení a zpříjemnění rybaření.

Monofil

Monofilní vlasce Sonik nabízejí vysokou pevnost v přetržení a odolnost proti oděru. Jsou perfektní pro bezpečné vysazování kaprů a jiných velkých ryb.

Rybářské židle

Rybářská křesla Sonik jsou pohodlná a stabilní, takže si můžete užívat dlouhé dny rybaření bez nepohodlí.

Spací systémy

Spací systémy Sonik nabízejí komfort a pohodlí pro vícedenní rybářské výpravy. Jsou speciálně vyvinuty pro použití na vodě.

Rybářské oblečení

Rybářské oblečení Sonik je funkční a ochrání vás před živly. Je navržen tak, aby vyhovoval potřebám rybářů a zároveň vypadal stylově.

Sonik Carp Fishing Range je navržen tak, aby vyhovoval potřebám a přáním kaprařů. S kvalitním vybavením a příslušenstvím se můžete plně soustředit na rybaření a zvýšit své šance na úspěšný úlovek.

Sonik Sports ve společnosti Carp Austria

Nastal čas inspirovat se Sonik Sports a získat ty nejlepší nabídky v Carp Austria. Pokud hledáte vysoce kvalitní rybářské vybavení, které posune vaše rybářské zážitky na další úroveň, pak by Sonik Sports měl být vaší první zastávkou. Navštivte jejich stánek na veletrhu a nechte se ohromit jejich působivým sortimentem a bezkonkurenčními veletržními cenami! Sonik Sports je víc než jen značka – je to vášeň pro rybaření, která se projevuje v každém z jejich produktů.

Více informací o Sonik Sports najdete zde:

Předprodejní vstupenka Carp Austria.

Vstupenka s mnoha výhodami!

Ušetřete 2 € na vstupném

Přímý vstup na veletrh

Žádné fronty u pokladny

Kupující vstupenky se automaticky účastní tomboly o nákupní zájezd za 500 eur!

SOBOTA, vstup od 8:00 hod.

Kbelík s překvapením Anakonda

Kbelíky s překvapením Anakonda jsou k dostání pouze v prodejně vstupenek Carp Austria!

Více informací naleznete zde: Akce Anaconda Bucket

Zajistěte si jednu z prestižních vstupenek na Carp Austria 2023 již nyní!

Loading

Zaregistrujte se do soutěže a s trochou štěstí můžete vyhrát ideální hloubkoměr pro lov kaprů!

Kliknutím na tlačítko REGISTROVAŤ souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.