TRAKKER KAPRAŘSKÉ POTŘEBY – INOVATIVNÍ LÍDR NA TRHU S VYSOCE KVALITNÍM RYBÁŘSKÝM VYBAVENÍM

trakker fishing tackle

Společnost Trakker je předním a oceňovaným výrobcem rybářských potřeb pro kapraře, který se již více než 30 let zabývá inovacemi a designem, jež stojí za nejlepšími produkty pro lov kaprů.

U značky Trakker Tackle jsou INOVACE, KVALITA a KOMFORT základem jejich značky a utvářejí každý produkt, který vyrábějí – od rybářských stanů, bivaků, přístřešků až po tašky, od oblečení Trakker až po nádobí. Jako oddaní kapraři ve Velké Británii a Evropě kladou velký důraz na to, aby svým zákazníkům co nejvíce zpříjemnili jejich rybářské zážitky. Přitom se vždy snaží udržovat nejvyšší standardy a vyvíjet produkty, které se soustředí výhradně na to, na čem skutečně záleží – na samotný rybolov.

Trakker Tackle

Rybářské potřeby Trakker Tackle jsou navrženy kapraři pro kapraře. Dobře si uvědomují, že při každém výletu záleží na detailech. Proto používají jen ty nejlepší materiály a výrobní postupy, aby dodali špičkové výrobky, které chrání rybáře a jejich vybavení před nástrahami přírody. Ať už prší, fouká vítr nebo je zima, Trakker vás ochrání.

Vlastní tým designérů společnosti Trakker se skládá z vášnivých rybářů, kteří vkládají své srdce a duši do vývoje produktů, které sami jako rybáři potřebují. Proto jsou jejich řešení vždy přizpůsobena potřebám a požadavkům zákazníků. Ať už jde o větší úložný prostor, lepší izolaci nebo prostě promyšlenou funkčnost, tým neustále pracuje na nových a inovativních řešeních.

Když se rozhodnete pro Trakker, volíte kvalitu a spolehlivost v kombinaci s inovativním designem. Společnost Trakker je pro své zákazníky nadšená a je hrdá na to, že může své zákazníky doprovázet na jejich rybářských dobrodružstvích.

trakker ruten karpfenruten trakker propel rod

Trakker Tempest – pravděpodobně nejlepší rybářský stan své doby

trakker tempest 200 bivvy

Zvláštní pozornost si zaslouží oceňovaná řada stanů Tempest od společnosti Trakker. Najdete zde nejrychleji sestavitelný přístřešek, jaký jste kdy viděli. Díky jedinečné patentované konstrukci umožňuje stan Tempest postavit za méně než 60 sekund, což vám poskytne více času u vody. Exkluzivní tkanina Aquatexx EV® vás udrží v teple a suchu i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Oblečení Trakker

trakker bekleidung angelbekleidung

Společnost Trakker je známá pro své vysoce kvalitní a inovativní oblečení určené speciálně pro kapraře. Oblečení Trakker se vyznačuje funkčností, odolností a pohodlím a pomáhá rybářům cítit se pohodlně v každé situaci u vody.

Oblečení Trakker zahrnuje širokou škálu výrobků, které splňují potřeby a požadavky rybářů. Patří mezi ně nepromokavé a prodyšné bundy a kalhoty, které chrání před deštěm a větrem a zároveň zajišťují dobrou cirkulaci vzduchu. Ty jsou důležité zejména proto, abyste byli vždy vhodně oblečeni v proměnlivých povětrnostních podmínkách.

Trakker nabízí také teplé a izolační oblečení pro chladné dny u vody. Patří mezi ně termo bundy a kalhoty, které chrání rybáře před chladem a zajišťují příjemné teploty i v zimních měsících.

Společnost Trakker klade velký důraz na použití vysoce kvalitních materiálů a pečlivé zpracování, aby zajistila, že její oblečení vydrží nástrahy rybolovu. Oblečení je robustní a odolné, takže vydrží dlouho i při intenzivním používání.

Kromě funkčnosti jsou oděvy Trakker také módně navrženy, takže rybáři jsou nejen optimálně vybaveni, ale mohou u vody působit stylově.

Ať už se jedná o oblečení do deště, teplé zimní oblečení nebo funkční oblečení na léto, Trakker nabízí ucelenou řadu oblečení, které dokonale pokrývá potřeby kaprařů. S oblečením Trakker se rybáři mohou plně soustředit na svůj rybářský zážitek a naplno si užívat čas strávený u vody.

Rybářské oblečení Trakker můžete obdivovat na módní přehlídce Carp Austria každý den ve 13 hodin!

Přesvědčte se sami o kvalitě výrobků Trakker na stránkách Carp Austria.

Společnost Trakker se pyšní tím, že je zdrojem kvalitních výrobků, které podporují vášeň pro lov kaprů. Jejich posláním je poskytovat svým zákazníkům co nejlepší rybářské zážitky, aby se mohli plně soustředit na fascinaci rybolovem a nezapomenutelné okamžiky u vody.

Na rybářském veletrhu Carp Austria 2023 se společnost Trakker představí se svým stánkem MEGA. Zde se můžete na vlastní kůži přesvědčit o výjimečné kvalitě nejnovějších výrobků Trakker!

Obchod Trakker – Carp Austria 2023

Ve stánku MEGA Trakker na rybářském veletrhu Carp Austria najdete nejnovější produkty a exkluzivní výběr potřeb Trakker, které nenajdete v žádném rybářském obchodě v Rakousku. Sortiment zahrnuje mj:

 • Nejnovější oblečení Trakker navržené speciálně pro rybáře.
 • Praktická kompaktní taška na náčiní Trakker NXG, ideální pro organizované uložení rybářského náčiní.
 • Cygnet Tackle, vysoce kvalitní rybářské vybavení pro náročné rybáře.
 • Taška Trakker NXG, univerzální taška na rybářské náčiní.
 • Pouzdro na návazce Trakker NXG, které poskytuje bezpečné a organizované uložení součástí návazců.
 • Spací pytel Trakker, který zajišťuje klidné noci u vody.
 • Prostorný bivak Trakker Tempest XL, který poskytuje spolehlivou ochranu za každého počasí.
 • Pouzdro Trakker NXG Tackle Rig Pouch, praktické řešení pro uložení rybářských návazců.
 • Retention Sling V Trakker, který slouží k šetrnému a bezpečnému uložení ulovených ryb.
 • Inovativní systém Trakker Tempest Advanced s jedinečným designem a rychlým nastavením.
 • Kusový zimní oblek Trakker, který poskytuje pohodlí a teplo v chladném období.

Nářadí Trakker za bezkonkurenční férové ceny.

Všechny tyto vysoce kvalitní výrobky Trakker budou na veletrhu Carp Austria nabízeny za bezkonkurenční veletržní ceny. Pro rybáře je to jedinečná příležitost vybavit se prvotřídním rybářským příslušenstvím a objevit poslední novinky od společnosti Trakker.

Stánek MEGA Trakker slibuje všem návštěvníkům veletrhu Carp Austria nezapomenutelný nákupní zážitek. Stojí za to navštívit tento stánek na rybářském veletrhu Carp Austria a využít exkluzivní nabídky.

Srdečně zveme návštěvníky, aby si prohlédli stánek Trakker na veletrhu Carp Austria a přesvědčili se o výjimečné kvalitě výrobků. Tým společnosti Trakker bude připraven zodpovědět veškeré dotazy a nabídnout ty nejlepší nabídky pro úspěšnou rybářskou sezónu.

Více informací o výrobcích Trakker naleznete zde:

Trakker: webové stránky Trakker
Trakker na Facebooku
Trakker na Instagramu
Trakker online shop

Předprodejní vstupenka Carp Austria.

Vstupenka s mnoha výhodami!

Ušetřete 2 € na vstupném

Přímý vstup na veletrh

Žádné fronty u pokladny

Kupující vstupenky se automaticky účastní tomboly o nákupní zájezd za 500 eur!

SOBOTA, vstup od 8:00 hod.

Kbelík s překvapením Anakonda

Kbelíky s překvapením Anakonda jsou k dostání pouze v prodejně vstupenek Carp Austria!

Více informací naleznete zde: Akce Anaconda Bucket

Zajistěte si jednu z prestižních vstupenek na Carp Austria 2023 již nyní!

Loading

Zaregistrujte se do soutěže a s trochou štěstí můžete vyhrát ideální hloubkoměr pro lov kaprů!

Kliknutím na tlačítko REGISTROVAŤ souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.