Falle Fischertreff

Společnost Falle Fischertreff je předním rakouským rybářským obchodem a na veletrhu Rybářství 2023 představuje široký sortiment vysoce kvalitního rybářského příslušenství.

falle fischertreff shimano Rybarsky veletrh 2023

Společnost má pobočky ve Villachu a Klagenfurtu a je již mnoho let nedílnou součástí rakouské rybářské komunity a těší se vynikající pověsti v oboru. Recept na úspěch společnosti Falle Fischertreff spočívá v kombinaci odborných znalostí, obrovského výběru, prvotřídních služeb a bezkonkurenčních cen.

Jako jeden z největších specializovaných rybářských obchodů v Rakousku se Falle Fischertreff těší, že na veletrhu Carp Austria 2023 představí působivý výběr renomovaných rybářských značek. Mezi vystavenými značkami najdou rybáři vysoce kvalitní rybářské potřeby, příslušenství a návnady, které jsou oblíbené po celém světě. Mezi známé značky patří Shimano, Daiwa, Sportex, Fox, Anaconda Carp, Garmin a Trakker.

Falle Fischertreff nabízí nejen rozsáhlý sortiment rybářských výrobků, ale také různé návnady a nástrahy. Od boilies a pelet až po tekutiny a příchutě – najdete zde vše, co přiláká požadované ryby. Společnost si dává záležet na tom, aby nabízela stále nové a inovativní výrobky a zajistila tak zákazníkům to nejlepší rybářské příslušenství.

Specializovaný tým společnosti Falle Fischertreff tvoří zkušení rybáři, kteří zákazníkům rádi předají své znalosti a zkušenosti. Ať už jste začátečník, nebo již máte dlouholeté zkušenosti, u Falle Fischertreff najdete to správné vybavení. Firma nabízí nejen kvalitní rybářské příslušenství, ale také rybářské oblečení a kempingové vybavení od známých výrobců, jako jsou Anaconda Carp, Shimano, Daiwa a Fox.

Zvláštní výhodou nákupů u společnosti Falle Fischertreff je možnost vyzkoušet a otestovat všechny výrobky přímo na místě před rozhodnutím o koupi. Zákazníci se tak mohou sami přesvědčit o kvalitě výrobků a vybrat si to správné vybavení.

Dalším důvodem, proč má společnost Falle Fischertreff tolik spokojených zákazníků, jsou bezkonkurenční ceny. Společnost nabízí vysoce kvalitní rybářské příslušenství za přijatelné ceny, čímž poskytuje vynikající poměr ceny a kvality.

Falle Fischertreff Fishing Shop Klagenfurt & Fishing Shop Villach

Společnost Falle Fischertreff provozuje v Korutanech dva rybářské obchody, Falle Fischertreff v Klagenfurtu a rybářský obchod ve Villachu. Oba obchody nabízejí široký sortiment rybářských potřeb a příslušenství. Rybářská prodejna v Klagenfurtu je známá svým kompetentním poradenstvím a vynikajícím zákaznickým servisem. Falle Fischertreff ve Villachu vyniká širokým sortimentem rybářských potřeb a návnad. Obě prodejny pravidelně pořádají akce, workshopy a školení, které rozšiřují znalosti zákazníků a dávají jim příležitost k výměně názorů s ostatními rybáři.

Chcete-li mít přehled o nejnovějších informacích a novinkách společnosti Falle Fischertreff, navštivte webovou stránku.
internetový obchod s rybářským příslušenstvím,
na Facebooku nebo na stránkách
Instagram.

Falle Fischertreff, vystavovatel Rybářský veletrh 2023

Navštivte stánek společnosti Falle Fischertreff na rybářském veletrhu Carp Austria a nechte se přesvědčit o odborných znalostech a vynikajícím sortimentu společnosti. Společnost Falle Fischertreff je ideálním partnerem pro rybáře a nabízí rozsáhlý sortiment vysoce kvalitního rybářského příslušenství za skvělé ceny.

Předprodejní vstupenka Carp Austria.

Vstupenka s mnoha výhodami!

Ušetřete 2 € na vstupném

Přímý vstup na veletrh

Žádné fronty u pokladny

Kupující vstupenky se automaticky účastní tomboly o nákupní zájezd za 500 eur!

SOBOTA, vstup od 8:00 hod.

Kbelík s překvapením Anakonda

Kbelíky s překvapením Anakonda jsou k dostání pouze v prodejně vstupenek Carp Austria!

Více informací naleznete zde: Akce Anaconda Bucket

Zajistěte si jednu z prestižních vstupenek na Carp Austria 2023 již nyní!

Loading

Zaregistrujte se do soutěže a s trochou štěstí můžete vyhrát ideální hloubkoměr pro lov kaprů!

Kliknutím na tlačítko REGISTROVAŤ souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.